W środę 24 czerwca odbyło się nasze ostatnie spotkanie w tym roku formacyjnym. Już tradycyjnie, razem z innymi wspólnotami prężnie działającymi przy parafii św. Jana Bosko na poznańskich Winogradach, rozpoczęliśmy Mszą Świętą, aby podziękować za miniony rok, wszystkie spotkania, przeprowadzone akcje, wolontariuszy wysłanych na misję, jak i prosić o dobry czas wakacyjnego odpoczynku oraz owocny kolejny rok działań.



Następnie wszyscy przeszliśmy do naszego salezjańskiego ogrodu, aby zacząć wspólne świętowanie. Był grill, były rozmowy, były tańce i przede wszytkim była przestrzeń żeby lepiej się poznać. Na koniec wspólnie odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski.



Oficjalnie rozpoczynamy nasze SWMowe wakacje, ale już od września gorąco zapraszamy na nasze cotygodniowe spotkania środowe.


Do zobaczenia!