Posłanie 2025

· Przeczytasz w 1 min
Posłanie 2025

21 czerwca w Krakowie na Tynieckiej, gdzie mieści się tamtejszy oddział SWM, odbył się Dzień Wdzięczności, a w ramach niego posłanie wolontariuszy misyjnych.

Był to dzień szczególny również dla oddziału poznańskiego. Marlena - nasza wolontariusza przyjęła krzyż misyjny, by już z początkiem lipca wylecieć na swoją drugą tym razem ponad dwumiesięczną misję do Mansy (Zambia).

Po uroczystej Mszy Świętej przyszedł czas na podsumowanie całego roku działań SWM, integrację, świętowanie, a co za tym idzie - wspólną agapę . To wyjątkowe święto nie tylko dla wyjeżdżających i ich rodzin, ale też dla tych, którzy od lat włączają się w salezjańskie dzieło misyjne na każdy możliwy sposób.

Marlenę powierzamy w modlitwie i życzymy owocnego czasu służby w Zambii.

a Was wszystkich zachęcamy do wsparcia wyjazdu i placówki w Mansie